Tlmočnícke služby

Čo obsahuje naša služba?

Popri prekladateľských službách sa v našej agentúre zaoberáme aj tlmočením. Rovnako zastrešujeme konzekutívne tlmočenie (rečník prednesie svoj príspevok, ktorý tlmočník následne pretlmočí) ako aj simultánne tlmočenie (tlmočník tlmočí prejav počas rečníkovho prednesu). Taktiež tlmočíme na rôznych školeniach, obchodných jednaniach, vybavujeme telefonáty do zahraničia a mnohé ďalšie požiadavky vyžadujúce si naše tlmočnícke služby.

01
Začiatok Spolupráce

Svet neustále získava na rýchlosti a my sa tejto dynamike prispôsobujeme.

Prvý krok pri začiatku spolupráce

Pred začiatkom spolupráce si stanovujeme jasné podmienky a termíny, odstránime všetky možné kroky, ktoré by mohli spomaliť proces. Náš systém zadávania prekladov je takmer úplne automatizovaný, a nové verzie textov sú lokalizované prakticky okamžite po ich odoslaní.

Zaslanie požadovaného prekladu

Máte špecifické požiadavky alebo terminologické výzvy? Nezabudnite nám ich povedať! V našom formulári nájdete miesto na zadanie špecifík týkajúcich sa vášho prekladu.

Časový Rámec a Očakávania

Vysvetlíme vám očakávaný časový rámec pre spracovanie vášho prekladu. Transparentne vám poskytneme informácie o termínoch a lehotách.

02
Tu začína naša spolupráca

Vyberte si tých najlepších

03
Prečo my?

Prečo si vybrať práve Nás?

Skúsenosti od roku 2008

Ako prekladateľská agentúra pôsobíme na slovenskom trhu už od roku 2008, čo nám umožnilo vybudovať si stabilné miesto medzi poprednými prekladateľskými agentúrami.

Kvalitné prekladateľské služby a tlmočenie

Poskytujeme kvalitné prekladateľské služby a tlmočenie s dôrazom na odbornosť a presnosť. Zabezpečujeme úradné preklady dokumentov a textov, a to nielen expresne, ale aj s dlhodobou zárukou ich kvality.

Jednoduché zadanie objednávky prekladov

U nás je zadanie objednávky prekladu jednoduché a pohodlné. Stačí nám zaslať vaše dokumenty na preklad, a my sa postaráme o zvyšok.

04
Spolupráce

Naši klienti

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5

Mercedes

Slide 6

Château Topoľčianky

Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
Slide 11
Slide 12
Slide 13